Nabízíme produkty těchto značek

    

 

     

14500

dostupných produktů

81%

Klientů se vrací

> 1000

realizovaných projektů

Proč si vybrat nás ...

Pohodlný výběr

Myslíme na Vás a chceme vám umožnit pohodlný výběr. Produkt který se Vám bude líbit můžete vybrat nejen v naší kamenné prodejně, ale už doma, na našich internetových stránkách. Třídění do kategorií a filtry Vám nejen usnadní výběr, ale značně ušetří i čas a námahu.

Dostupnost služeb
Dodáváme naše zboží kam je potřeba. Bez ohledu na to, odkud jste, bude Vaše objednávka vyřízena a dodána tam kam potřebujete. Balíčky jsou zpracovány s nejvyšší opatrností, aby objednané produkty dorazily v bezpečí a neporušené.
Vysoká kvalita

Garantujeme nejvyšší kvalitu služeb a produktů, které prodáváme. Úspěšná řada realizovaných projektů a prodejů nám dala řadu zkušeností. Víme tedy již na co si máme dát pozor a jak Vám dodat to co požadujete bez zbytečných prodlev a nedostatků.

Co může náš tým nabídnout ...

Světelné projekty

Potřebujete poradenství v oblasti výběru správného typu osvětlení do jednotlivých místností? Uvažujete o nákupu nových svítidel a nevíte, kolik jich budete potřebovat, abyste měli dostatek osvětlení? Pak využijte poradenství od našeho profesionálního týmu, jenž má zkušenosti ze stovek realizací rodinných domů, bytů, kanceláří, zahrad, škol, průmyslových objektů. Pomocí software vám navrhneme kompletní osvětlení podle vašich požadavků, samozřejmostí je zachování norem dle hygienických standardů. Zákazníkům poskytujeme kompletní služby od návrhu až po realizaci včetně instalace svítidel.

Ukázka projektů:

Osvětlení bytu Hodonín - 1. část

Osvětlení bytu Hodonín - 2. část

Osvětlení bytu Hodonín - 3. část

Elektroinstalace

Nabízíme kompletní elektroinstalace rodinných domů, bytů, kancelářských objektů apod. V rámci elektroinstalací jsme schopni vám poradit s osvětlením a navrhnout jej tak, aby vyhovovalo Vašim požadavkům a přáním.

Pro více informací nás kontaktuje na naší zákaznické lince.

Nabízíme produkty těchto značek