Korelis - svítidla - LED design - projekty

Společnost Korelis se zabývá návrhem a realizací osvětlení. Zajišťujeme kompletní služby spojené s instalací svítidel kdekoli po České a Slovenské republice:

Kancelářské a průmyslové LED osvětlení:

  • posouzení stávající světelné soustavy z hlediska platných hygienických a technických norem, zajištění měření osvětlení
  • návrh nové světelné soustavy s přihlédnutím na individuální potřeby zákazníka
  • realizace osvětlovací soustavy (dodávka a montáž nových LED svítidel, včetně případné elektroinstalace, rozvaděče, ovládacích prvků a dalších potřebných komponent), samozřejmostí je časová flexibilita montáže, tj. jsme schopni pracovat i o víkendech či státních svátcích
  • zajištění autorizovaného měření nové světelné soustavy
  • záruční a pozáruční servis, poradenství

 

Designová svítidla pro Váš dům, byt, kancelář, zahradu:

V naší nabídce naleznete designová svítidla pro vnitřní i venkovní použití od mnoha výrobců: Artemide, Astro, Azzardo, Bankamp, BPM Lighting, Cleoni, Deko light, Eglo, Fischer, Foscarini, Globo, Halla, Honsel, Hormen, Ideal Lux, Kanlux, Klus, Knapstein, Kolarz, Landa, LED Impression, LIS Lighting, Lival, Luceplan, Lucis, Luxera, Menzel, NNB, Nowodvorski, Osmont, Paul Neuhaus, Paulmann, Philips, Prezent, Prolicht, Rabalux, Rendl, Rogu , SLV, Trio, Vita, Wofi aj.

14500

dostupných produktů

81%

Klientů se vrací

> 1000

realizovaných projektů

Proč si vybrat nás ...

Pohodlný výběr

Myslíme na Vás a chceme vám umožnit pohodlný výběr. Produkt který se Vám bude líbit můžete vybrat nejen v naší kamenné prodejně, ale už doma, na našich internetových stránkách. Třídění do kategorií a filtry Vám nejen usnadní výběr, ale značně ušetří i čas a námahu.

Dostupnost služeb
Dodáváme naše zboží kam je potřeba. Bez ohledu na to, odkud jste, bude Vaše objednávka vyřízena a dodána tam kam potřebujete. Balíčky jsou zpracovány s nejvyšší opatrností, aby objednané produkty dorazily v bezpečí a neporušené.
Vysoká kvalita

Garantujeme nejvyšší kvalitu služeb a produktů, které prodáváme. Úspěšná řada realizovaných projektů a prodejů nám dala řadu zkušeností. Víme tedy již na co si máme dát pozor a jak Vám dodat to co požadujete bez zbytečných prodlev a nedostatků.

Co může náš tým nabídnout ...

Světelné projekty

Potřebujete poradenství v oblasti výběru správného typu osvětlení do jednotlivých místností? Uvažujete o nákupu nových svítidel a nevíte, kolik jich budete potřebovat, abyste měli dostatek osvětlení? Pak využijte poradenství od našeho profesionálního týmu, jenž má zkušenosti ze stovek realizací rodinných domů, bytů, kanceláří, zahrad, škol, průmyslových objektů. Pomocí software vám navrhneme kompletní osvětlení podle vašich požadavků, samozřejmostí je zachování norem dle hygienických standardů. Zákazníkům poskytujeme kompletní služby od návrhu až po realizaci včetně instalace svítidel.

Ukázka projektů:

Osvětlení bytu Hodonín - 1. část

Osvětlení bytu Hodonín - 2. část

Osvětlení bytu Hodonín - 3. část

Elektroinstalace

Nabízíme kompletní elektroinstalace rodinných domů, bytů, kancelářských objektů apod. V rámci elektroinstalací jsme schopni vám poradit s osvětlením a navrhnout jej tak, aby vyhovovalo Vašim požadavkům a přáním.

Pro více informací nás kontaktuje na naší zákaznické lince.

Nabízíme produkty těchto značek